Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

TPE, Patent Uzman Yardımcısı alacak

TPE, Patent Uzman Yardımcısı alacak

Türk Patent Enstitüsü (TPE) 30 uzman yardımcısı almak üzere ilan yayınladı. TPE 30 Patent Uzman Yardımcısı alım ilanı yayınladı. Sözlü sınavla alınacak olan Patent Uzman Yardımcıları için KPSS şartı da aranıyor. TPE Patent Uzman Yardımcısı alımı yapmak üzere sözlü sınav düzenliyor. İlan şartlarını taşıyan adaylar başvurularını yaparak sınava katılacaklar. Kurumun en az dört yıllık lisans eğitimi mezunlar arasında 30 kişi işe alacağı duyuruldu.

Türk Patent Enstitüsü Sınav Duyurusu

Türk Patent Enstitüsü Patent Uzmanlığı ve Marka Uzmanlığı Yönetmeliği hükümleri uyarınca kurumumuza Patent Uzmanı olarak yetiştirilmek üzere, sözlü giriş sınavı ile ilanda fakültesi/bölümü, unvanı, sınıfı, derecesi, kadro sayısı, KPSS puan türü ve taban puanı belirtilen toplam 30 (otuz) adet Patent Uzman Yardımcısı kadrosuna personel alınacaktır. Adayların ilan şartlarına uygun olmaları halinde başvuruları kabul edilecektir.
Başvuru

Aranan şartları taşıyan adaylar, 15 (onbeş) gün içinde internetten başvuru yapabilirler. Enstitümüz resmi internet sitesinin (www.turkpatent.gov.tr) duyurular bölümünde yayımlanan formu doldurarak başvuru yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.