Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TEMSAN Ankara personel alımı 2015

TEMSAN Ankara personel alımı 2015

TEMSAN Ankara kamu işçisi alımı

Kamu kurumlarından Türkiye Elektromekanik Sanayi Genel Müdürlüğü (TEMSAN) Ankara bölgesi için çeşitli branşlarda personel alacağını duyurdu. Kurum İşkur aracılığı ile “İşçi Alım İlanı” yayınladı.

Kamu İktisadi teşekkülleri tarafından işletilen TEMSAN, yüksek maaş, izin hakkı, tazminat ve tatil hakkı gibi sosyal hakları nedeniyle iş arayanların tercih ettiği kurumlardan birisi…

KİT işletmelerinden TEMSAN, KPSS puanına göre başvuru yapılacak ilanda çeşitli branşlarda mühendis alınacağı bildirildi. TEMSAN Mühendis alımının şartları İşkur kanalıyla duyuruldu. Kamu garantili iş arayanların ilgisini çekecek ilan İşkur, Ostim Hizmet Merkezi tarafından ilan edildi.

TEMSAN Ankara 2 makine, 1 endüstri, 1 elektrik, 2 inşaat, 2 jeoloji, 1 bilgisayar mühendisi, 1 büro memuru alacak. Her pozisyon için başvuru şartları ilanda belirtildi. İŞKUR’un Ostim Hizmet Merkezi birimi tarafından ilan edilen iş gücünde, adayların branşlarına göre 4 yıllık üniversite mezunu olmaları şartı ilk sırada bulunuyor.

Türkiye Elektromekanik Sanayi Genel Müdürlüğü (TEMSAN) ilanı için son başvuru tarihi 12 Haziran 2015 olarak açıklandı.

Adayların bilgi veya deneyim sahibi olmaları, yurt içi ve yurt dışı görevlerde seyahat engeli bulunması, iyi derecede İngilizce bildiğini belgelemesi, YDS’den en az 60 ve üzeri puan almış olması, KPSSP3 puanı 60 ve üzerinde olması şartları sıralanıyor. Ankara ve bağlı işyerlerinde çalışacak ve ilan şartlarına haiz adaylar, herhangi bir İŞKUR İl/Şube Müdürlüğüne şahsen veya internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.