Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TCDD Demiryolları Bakım Onarım İşçisi Alımı 2015

TCDD Demiryolları Bakım Onarım İşçisi Alımı 2015

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) Demiryolu Hattı Bakım Onarım İşçisi Alım ilanı yayınladı. Demiryolları hatlarındaki bakım ve onarım işlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. TCDD işçi alımını sadece ihtiyaç o9lan iller için gerçekleştirilecek.

TCDD Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı alım ilanında belirtile n iller, Uşak iline 5 işçi ve Muş iline 1 işçi olarak belirtildi. 2015 Demiryolları geçici işçi alımı için sadece bu iki ili kapsayan ilan yayınladı. TCDD iş ilanlarını İŞKUR aracılığı ile duyurdu. Başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesinden yapılabilecek. İlanda İlkokul mezunlarının da başvuru yapabileceği belirtildi.

TCDD Muş 55. Yol Bakım Onarım Şefliği ‘ne İlköğretim mezunu işçi alım ilanı yayınlandı. Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı olarak 1 kişi istihdam edilecek ilan için başvurula İŞKUR kanalıyla yapılacak. İlna Muş İli ve ilçelerinde ikamet edenler başvurabilecek. İlan Metni İçin Tıklayınız.

TCDD Uşak 3. İşletme Müdürlüğü ‘ne İlköğretim mezunu işçi alınacağı duyuruldu. Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı olarak 5 kişi istihdam edileceği belirtildi. Uşak İli ve ilçelerinde ikamet edenlerin ilana başvuracağı belirtildi. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TCDD Demiryolları Bakım Onarım İşçisi Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.