Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Pegasus hostes alımları 2015

Pegasus hostes alımları 2015

Ülkemizdeki en iyi havayolu sektöründe 20 yıldan fazladır faaliyet gösterenPegasus, çeşitli pozisyonlar için personel alım ilanları yayınladı. Pegasus iş ilanları arasında gençlerin özellikle bekledikleri hostes alımları da bulunuyor. Havacılık sektöründe kabin memuru olarak adlandırılan hosteslerin erkek olanlarına da host deniliyor.

Yılın her döneminde ihtiyaçlar oldukça işe alımlarını sürdüren Pegasusdeneyimli, deneyimsiz kabin memuru alımı yapacağını da duyurdu. Binlerce gencin hayallerini süsleyen,bir meslek olan kabin memurluğu için lise mezunlarına da olanak tanınıyor. İngilizce bilen lise mezunlarının da başvurabileceği, kabin memuru olarak 20 yıldır sektörde markalaşmayı başaran firmanın çatısı altında çalışabilirsiniz. Deneyimli kadrosu ve teknik ekibiyle büyük başarılara imza atan Pegasus, Kabin Personeli alım ilanlarını kariyer siteleri aracılığı ile duyuruyor.

Tecrübeli – Tecrübesiz Kabin Memuru alım ilanı

20 yıldır havacılık sektöründe yer alan kuruluşlardan biri olan şirkete, çok sayıda Kabin Memuru alınacaktır.

Motivasyonu yüksek, enerjik, pozitif düşünen, bakımlı, değişken çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, deneyimli ve deneyimsiz KABİN MEMURU takım arkadaşları aranıyor.

Kabin Memurlarında aranan nitelikler

• En az lise ve dengi okul mezunu

• İyi derecede İngilizce bilen, mümkünse Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Farsça dillerine de hakim

• Tecrübesiz adaylar 20-30 yaş arasında olmakla beraber, en az 20 yaşında

• Boyu bayan için en az 1.60, erkeklerde en az 1.70 boy

• Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

• İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

Kabin Memuru pozisyonu için bu özellikleri taşıyanlar iş başvurusu yapabilir. Pegasus iş ilanlarını incelemek ve direkt olarak başvuru yapmak isterseniz İş Başvurusu yapabilirsiniz.

Pegasus Kabin Memuru ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.