Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Özdilek personel alımı- İş başvurusu 2015

Özdilek personel alımı- İş başvurusu 2015

Bursa’dan çıkarak tüm Türkiye’ye ününü duyuran Özdilek, ürünleri, mağazaları, marketleri ile müşterilerine ulaşıyor. Yıllardır sektörde kaliteli ev tekstili ve havlu ürünleri ile milyonlarca eve giren, Özdilek zincir mağazalar ile birçok il ve ilçede alışverişin adresi oluyor. Özdilek, alışveriş, yemek, otel, kafe gibi hizmetlerinin yanısıra ülke isdihdamına da katkı sağlayan firmalardan birisidir.

Özdilek 6 bin 500 çalışanıyla kaliteli hizmet ve ürün sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak çeşitli sektörlerde liderliğini sürdüren firmanın her pozisyon için birçok personele de ihtiyacı bulunmaktadır. Özdilek ürünleri Bursa, İnegöl, Eskişehir, Afyonkarahisar, İzmit, İzmir, Yalova ve Antalya’da bulunan fabrikalarda üretilmektedir.

Özdilek mağazalarında, Özdilek marketlerinde, Özdilek AVM’lerinde çeşitli pozisyonlarda personel işe alınacağı duyuruldu. Özdilek işe alımları İnsan Kaynakları kanalıyla yürütülüyor. Özdilek iş ilanlarını Kariyer.Net aracılığı ile de iş arayanlara duyuruyor.

Özdilek fabrikaları işçi alımları için bizzat ilgili fabrikaya başvurmak gerekiyor. Ancak farklı pozisyonlar için yayınlanan ilanlara başvuru yapılması bekleniyor. Eğer açık pozisyonlarda size uygun ilan yoksa Genel İş Başvurusu yaparak da Özdilek firmasının çeşitli birimlerinde çalışabilirsiniz. İş başvurusu olumlu değerlendirilen kişiler Özdilek Akademi’de gerekli eğitimlerden sonra işbaşı yapıyor. Özdilek birçok pozisyon için iş başvurusu için lise mezunlarını arıyor. Özdilek iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.