Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ordu-Giresun Havalimanı iş başvurusu

Ordu-Giresun Havalimanı iş başvurusu

Dünyada ikinci, Avrupa’da ve Türkiye’de ilk deniz üzerine yapılan havalimanı olma özelliğine sahip Ordu-Giresun Havalimanı açılışı gerçekleşti.

Son yılların mega p Mayıstan itibaren seferlerin düzenli olarak başlayacağı Ordu-Giresun (OR-Gİ) Havalimanı Cumhurbaşkanı ve Başbaklan’ın katıldığı bir törenle açıldı. Denize dolgu yapılarak inşa edilen havalimanı 3,5 yılda inşa edildi. Ordu-Giresun Havalimanı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu tarafından açıldı. 300 milyon liranın üzerinde maliyetle yapımı tamamlanan havaalanı birçok kişiye isdihdam sağlayacağı için de önem taşıyor.

Trabzon ve Samsun havalimanlarının ortasında, denize doğru yapılan Ordu-Giresun Havalimanı havacılık açısından da önemli bir yere sahip.

300 kişiye iş olanağı sağlayacak olan OR-Gİ Havaalanı, yapım aşamasından beri bölge halkına iş imkanı sundu. İşletmesinde de yüzlerce kişiye ekmek kapısı olması bekleniyor. 750 bin nüfuslu Ordu ili ve 450 bin nüfuslu Giresun illerine hizmet edecek havalimanının yılda 2 milyon yolcu taşınması bekleniyor.

Or-Gi havaalanı iş başvurusu

Açılışı tamamlanan havalimanı için iş başvuruları da yapılmaya başladı. Ordu Giresun Havaalanına ve havaalanı içerisinde açılacak olan işletmeler için yüzlerce kişiye iş olanağı sunacak. Or-Gi havaalanı iş başvurusu yaparak uygun pozisyonlar için değerlendirilebilirsiniz. İÇDAŞ ve Cengiz İnşaat ortaklığı ile yürütülen proje için iş başvuruları da bu firmalara yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. ercan dedi ki:

  Allah cumurbaşkanimiz başimizdan eksik etmesin allah razi olsun

 2. ilkay dedi ki:

  başvuru yapamıyorum

 3. Ahmet ali dedi ki:

  Merhaba ben Ali Yasim 20 çok iyi derecede İtalyanca konuşabiliyorum 18 senedir italyadayim dönüş yaptim

 4. Vedat kayış dedi ki:

  Slm 8 yildir ayni sirkette özel güvenlik olarak gorev yapmaktayim uygun görülürse sizinle çalışmak isterim tskler

 5. nurgül dedi ki:

  temizlik işi arıyorum ordu girsun havalimanında

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.