Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı

M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı

M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı

M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı personel alımı yapıyor. M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı personel alıyor. Sizde M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlanın Tam Metni İçin Aşagıda Verilmiş Olan Baglantıyı Kullanabilirsiniz:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=40027704-d92f-4c43-a8c0-b5741175ae81

Kaynak: Devlet personel başkanlığı

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.