Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

KOSGEB 50 KOBİ uzman yardımcısı alacak!

KOSGEB 50 KOBİ uzman yardımcısı alacak!

Türkiye’de girişimciliği destekleyen kurum olan KOSGEB, KOBİ Uzman Yardımcısı alacağını duyurdu. KOSGEB 50 KOBİ Uzman Yardımcısı alımına ilişkin ilan yayınladı. KOBİ Uzman Yardımcıları kurumun eğitimlerinde, girişimcilerin projelerinin onaylanmasında göre alıyorlar. Günümüzde en prestijli işlerden birisi olan KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcıları iyi maaş ve statü kazançları nedeniyle itibar görüyor. Bu nedenle KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcısı alım ilanına ilginin fazla olması bekleniyor. Sözlü sınavla alınacak olan KOSGEB 50 KOBİ uzman yardımcılarının görev yerleri ilandaki tabloda belirtiliyor.

KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcısı Alım İlanı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB; KOBİ Uzman Yardımcısı alım ilanı yayınladı. KOSGEB tarafından, merkez ve taşra birimlerinde görevlendirilmek üzere 59 KOBİ Uzman Yardımcısı Alınacak. Sınavla alınacak olan adaylar ilan şartlarına haiz olmalıdır.

Aranan şartlar arasında 2013 veya 2014 KPSS belirtilen puan türlerinden asgari 70 (yetmiş) puan almak ve üniversitelerin dört yıllık lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun olmak şartı da bulunuyor. Başvurular 15-26 Haziran 2015 tarihleri arasında http://www.kosgeb.gov.tr internet adresinden, elektronik ortamda yapılacaktır.

KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcısı alım ilanını incelemek ve başvuru yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

KOSGEB 50 KOBİ uzman yardımcısı alacak! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.