Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kamu Hastaneleri geçici kadrolu sağlık personeli alacak!

Kamu Hastaneleri geçici kadrolu sağlık personeli alacak!

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) kadrolu sağlık personeli alacağını duyurdu. Geçici olarak görevlendirilecek olan sağlık personelleri kadroya da alınacak. TKHK sağlık personelleri Klinik Tanı ve Maliyet Yönetimi Daire Başkanlığı tarafından verilen görevleri üstlenecek. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ilanda adaylarda aranan şartlar detaylı olarak belirtiliyor. İlan şartlarına haiz olan adayların başvuru yapması isteniyor. Aşağıda ilgilenenler için personel alım ilanının detayları yer alıyor. Sağlık Bakanlığı Maliyet alanında çalışmak isteyen adayların ilan detaylarını incelemesi gerekiyor. Doktor adaylar geçici, kadrolu ilan için CV göndermek kaydıyla başvurularını yapabilir.

Kadrolu Sağlık Personel Alımı Haziran 2015

TKHK Geçici Görevle Kadrolu Sağlık Personel Alımı Haziran 2015

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna geçici görevle kadrolu personel alımı yapılacaktır.

TKHK İzleme, Ölçme ve Değerlendirme Kurum Başkan Yardımcılığına bağlı Klinik Tanı ve Maliyet Yönetimi Daire Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. Maddesi a. Bendine istinaden çalışmakta olan ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu bünyesinde geçici görevlendirme ile çalışacak personel alımı yapılacaktır.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Klinik Tanı ve Maliyet Yönetimi Daire Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre kapasite ve altyapı geliştirilmesi için ihtiyaç duyulan insan kaynağına yönelik; Maliyet alanında çalışma yapacak ve geçici görevli Kurum Başkanlığında çalışacak kadrolu personele, Eğitim ve klinik tanı alanında Kurum çalışmalarında faaliyet gösterecek geçici görevle çalışacak doktor istihdam edilecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin fotoğraflı özgeçmişlerini 30.06.2015 tarihine kadar tkhk.tig@saglik.gov.tr adresine e-posta ile göndermeleri gerekmektedir.Başvurular sonucunda gelen CV’ler (özgeçmiş)değerlendirilecektir.

İlan Metni ve Başvuru Şartları

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ilanına göre maliyet alanında çalışacak sağlık personeli CV ile başvuru yapabilir.

İlana başvuru yapacak olan Hekim personeller de CV ile başvurularını yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kamu Hastaneleri geçici kadrolu sağlık personeli alacak! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.