Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İspir Belediyesi İşçi Alacak!

İspir Belediyesi İşçi Alacak!

Erzurum’a bağlı olan İspir Belediyesi işçi alımı yapmak üzere ilan yayınladı. İşçi alım ilanı yayınlayan belediyeye çeşitli işlerde çalıştırmak üzere personeller alınacak. İlan şartlarında ilköğretim mezunlarının da başvuracağı belirtiliyor. Daimi statüde çalışacak adaylar İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu arasından seçilebilir. KPSS şartsız olan ilana herkes başvurabilir.

İspir Belediye Başkanlığı’na Dikimi İşçisi, Çöpçü, Beko Loder olarak toplamda 20 Kamu İşçisi alınacağı duyuruldu.

İspir Belediye Başkanlığı 20 daimi işçi alımı için ilanlar yayınladı. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 12 Haziran 2015 tarihine kadar İşkur İl Müdürlüğü’ne bizzat başvuru yapabilir. Ancak isteyenler de kurumun resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir. İspir Belediyesi ilanlarının detaylarını aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz. İspir Belediyesi 11 kişiyi Bahçelere dikim işlerinde, sekiz kişi çöpçü olarak, 1 kişiyi de Kazıcı-Yükleyici operatörü olarak daimi olarak işe alacağını ilan etti.

Daimi statüde Dikim İşçisi (Bahçecilik) mesleğinde çalıştırılmak üzere 11(Onbir) kişi alınacaktır. En az ilköğretim mezunu olmak, Herhangi bir meslekte Kamu Kurumlarında en az 5 ay çalışmış olmak-M.E.B Onaylı Bahçecilik Dikim İşçisi Modeller programı Sertifikasına sahip olmak. Aşkale, Çat, Erzurum Merkez, Hınıs, Horasan, İspir, Karayazı, Narman, Oltu, Olur, Pasinler, Şenkaya, Tekman, Tortum, Karaçoban, Uzundere, Pazaryolu, Aziziye, Köprüköy, Palandöken ve Yakutiye ilçelerinde ikamet etmek şart. İlan metni için Tıklayınız.

Daimi statüde Çöpçü İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 8(sekiz) kişi alınacaktır. En az ilköğretim mezunu olmak, Herhangi bir meslekte Kamu Kurumlarında en az 5 ay çalışmış olmak-M.E.B Onaylı Çevre koruma çöp toplama Sertifikasına sahip olmak. Aşkale, Çat, Erzurum Merkez, Hınıs, Horasan, İspir, Karayazı, Narman, Oltu, Olur, Pasinler, Şenkaya, Tekman, Tortum, Karaçoban, Uzundere, Pazaryolu, Aziziye, Köprüköy, Palandöken ve Yakutiye ilçelerinde ikamet etmek şart. İlan metni için Tıklayınız.

İspir Belediyesi Beko Loder (Kazıcı-Yükleyici operatörü İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 1(bir) daimi işçi alacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu olması, G sınıfı ehliyetine sahip olması-Kazıcı ve Yükleyici Loder lastikli Sertifikası bulunması gerekir. Adayların Aşkale, Çat, Erzurum Merkez, Hınıs, Horasan, İspir, Karayazı, Narman, Oltu, Olur, Pasinler, Şenkaya, Tekman, Tortum, Karaçoban, Uzundere, Pazaryolu, Aziziye, Köprüköy, Palandöken ve Yakutiye ilçelerinde ikamet etmesi gerekiyor. İlan metni için Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.