Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

ING Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2016

ING Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2016

ING Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2016

Ülkemizde milyonlarca müşterisi ile çok sayıda kurumsal firmayada hizmet vermekte olan özel bankalarımızdan olan ING Bank, personel alımı için ilanlar yayınladı. ING Bank, yayınladığı ilanda Merkez ve taşra teşkilatında görevlendirmek üzere gişe yetkilisi  alacaktır. Adaylar için ING Bank, tarafından belirlenen başvuru şartlarını yerine getiren tüm adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

  • 1989 ve üzeri doğumlu olan adaylar ,
  • En az lisans mezunu olan adaylar ,
  • Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun olan adaylar ,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan adaylar ,
  • İkna kabiliyeti yüksek olan adaylar ,
  • Satışa yatkın olan adaylar ,
  • Bankamıza yeni müşteri kazandırabilecek olan adaylar ,
  • Takım çalışmasına yatkın olan adaylar ,

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adaylar tarafından tercih edilen bankalarımızdan olan ING Bank, iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenler sayfanın alt kısmından verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirler.

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

ING Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.