Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İller Bankası Memur Alımı Yapıyor 2015

İller Bankası Memur Alımı Yapıyor 2015

Teknik Uzman Yardımcısı alacak.

İller Bankası  Teknik Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. İller Bankası Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kastamonu, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van şehirlerinde toplamda 175 adet Teknik Uzman Yardımcısı alımı yapmak üzere sınav düzenleniyor. İller Bankası giriş sınavı ile Uzman Yardımcısı alacak. Yazılı sınav 19/09/2015 Cumartesi günü Ankara’da yapılacak.

En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının ilanda belirtilen bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve YDS’den en az 50 puan almış olmak gerekmektedir.  Sınava girmek isteyen adaylar 20/08/2015-04/09/2015 tarihleri arasında Bankanın web sayfasından ( www.ilbank.gov.tr ) formu doldurup, vesikalık fotoğraflarını da ekleyerek elektronik ortamda gönderecektir. İller Bankası memur alım ilanına ulaşmak içinTıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.