Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Estonya İşçi Alımı İş Başvurusu 2015

Estonya İşçi Alımı İş Başvurusu 2015

Estonya İşçi Alımı

Baltık ülkelerinin genellikle bilinmemesi fakat güzel kızları ile akılda kalabilmesi bu ülkede yatırım amacıyla bulunmak isteyenleri de etkiliyor. estonyada çalışmak ve iş kurmak isteyenler amacıyla aşağıda öneri vasfında bir yazı yer elmakla beraber Estonyada iş imkanları ve iş duyuruları hakkında bilgileri edinebilirsiniz.
ESTONYADA İŞ OLANAKLARI

Bu ülke klasik bir baltık denizi ülkesi. Pek bilinmemekle beraber Türk girişimcilerin de dikkatini çekmemesi tarafından enteresan . Her ne civarı Türk – Estonya ilişkileri pek gelişmemiş gibi gözükse de diplomasiden öncesinde uygun fiyat yatırımlar ikili ilişkileri en çok geliştiren durumlardan birisidir. Estonya’nın nüfusunun az olması ve Estonya işçi maaşları gibi konuların pek bilinmemesi ve bu bilinmezlik bizim risk sevmeyen Türk teşebbüsçüleri amacıyla negatif bir denen gibi gözükse de aslında her haliyel takip edilmeye açık bir Baltık ülkesi burası.

Ülkemize turist olarak da sayısı azımsanamayacak civarı gelen Estonyalılar, bilhassa Baltık denizi amacıyla Türklerin de bu ülkeye turist olarak gitmesine neden olmakta. Fakat ülkemizde Estonya turları çok da pek rağbet görmüyor olsa gerek henüz Türkler orada olması gerektiği kadar birleşmiş ve örgütleşmiş değiller. Fakat umut halen korunuyor ve bu ülke yatırım tarafından fethedilmeye hazır durumda Türk teşebbüsçüleri bekliyor. Bununla Beraber Estonya’da türk eleman alımı ve çalışan alımı konusunda da rastgele bir bürokratik negatiflik sözkonusu değil.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Estonya İşçi Alımı İş Başvurusu 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. cemal cetin dedi ki:

    selam ben kalıpc ve mobilya maranğoz ustasıyım yurt dışı deneyimim var iş arıyorum yurt dışında eger uygun görürseniz sizinle çalısmak işterim 05435373654

  2. yunus dedi ki:

    Mrb yurrdisinda calismak istiyorum meslek garson ama insaatta daha onceden calistim zorluk cekmem tarhanyunus223@gmail.com

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.