Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Ülkemizin bir çok şehrinde hizmet vermeye başlayan Dünya Göz Hastanesi 2016 yılında daha iyi hizmet verebilmek için şube sayısını artırmaktadır. 2016 yılının gelmesi ile çok sayıda personel eleman alımı yapmak için ilanlarını vermeye başladı. En çok Ankara ve İstanbul illerinde alım yapacak olan Dünya Göz Hastanesi şuanda 42 civarında açık pozisyon için ilan vermiş bulunmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 yılında birçok zamanda alım yapacak olup, sadece belirli zamanlarda alım yapmayacaktır. Özellikle bir eksiklik olan birim var ise hastane yönetimi hemen ilanlarını güncellemekte ve yeni alımlar açmaktadır. Bu sebepten dolayı bu hastaneyi de takip etmek ve ilanlarına bakmak mantıklı olacaktır.

Dünya Göz Hastanesi personel alımı iş ilanları 2016 yılında birçok açık pozisyon ile yapılacak olup, bu pozisyonların her biri için farklı şartlar bulunmaktadır. Bunları inceledikten sonra pozisyonlar için başvuru yapılması gerekecektir. Çünkü şartları sağlamayan kişilerin işe alınması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

– YÖNETİCİ ASİSTANI,
– İNSAN KAYNAKLARI UZMANI,
– TEMİZLİK PERSONELİ,
– HASTA DANIŞMANI,
– EĞİTİM UZMANI,
– GÖZ TARAMA PERSONELİ,
– AŞÇI.

Dünya Göz Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarda yapılacak olup, ilanların detayları ve kalan diğer 42 adet pozisyon için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/dunya-goz-hastanesi-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c18173-p8970/

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ayşenur dedi ki:

    Ben aşçılık bölümünü bitirdim lise mezunuyum nasıl başvuru yapabilirim

  2. Ayşenur dedi ki:

    Tokatta ikametgah etmekteyim ama hangi ilde varsa asciya ihtiyaç varsa ben gelirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.