Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Diyanet Naklen 236 Murakıp Alım İlanı 2016

Diyanet Naklen 236 Murakıp Alım İlanı 2016

Diyanet Naklen 236 Murakıp Alım İlanı 2016

Diyanet İşleri Başkanlığı 236 Murakıp alımı yapacağını duyurdu. Diyanet internet sitesi tarafından yapılan duyuruda Murakıp alımı için ilan yayınladı. Murakıp alımı için belli başlı bazı şartlar bulunmaktadır. bu şartlarla birlikte sınava giriş şartları, gibi merak edilenleri sizlerle paylaşmak istedik.

Diyanet işleri Denetçi veya Müfettiş alımlarını Murakıp adı altında yapmaktadır. Nakil yolu ile alınacak olan Murakıp’lar.Yazılı ve sözlü sınavla atanacaklardır.

Diyanet İşleri Başkanlığı teşkilatında İl Müftülükleri ve Dini Yüksek İhtisas Merkezi/Eğitim Merkezi Müdürlüklerine istenilen belgelerle birlikte şahsen başvurabilir. Sınav başvuru ücreti olan 70 TL aday.ankara.edu.tr adresindeki sanal pos üzerinden kredi kartı ile ödenebilir.

 

DİB 2016 Yılı Murakıplık Giriş Sınav Duyurusu İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.