Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Dışişleri Bakanlığı Personel Alacak!

Dışişleri Bakanlığı Personel Alacak!

Atina Pire Başkonsolosluğu‘na personel alınacağı duyuruldu. Konsoloslukta görevlendirilecek personel için KPSS şartı aranmayacağı da bildirildi. Atina Pire Başkonsolosluğu’nda iyi maaş ve sosyal haklar ile garantili bir iş düşünenler, aranan şartları taşıyorlarsa hemen başvuru yapabilir. Ancak bu ilana başvuru yapabilmek için tüm konsolosluk ilanlarında olduğu gibi iyi derecede yabancı dil şartı aranıyor. Yunanistan konsolosluğu olsuğu için de iyi derecede Yunanca bilmek gerekiyor. İlanda adaylarda aranan diğer şartlar şöyle sıralanıyor.

Dışişleri Bakanlığı Personel Alımı 2015

Atina Pire Başkonsolosluğu’na personel alınacağı duyuruldu. En az lise mezunu olacak adaylarda, KPSS şartı bulunmuyor. ADayların an fazla 45 yaşını doldurmuş olma şartı bulunuyor. İşe alınacak personelin sözleşmeli olarak isdihdam edileceği de belirtiliyor.

Dışişleri Bakanlığı ‘na bağlı Atina Pire Başkonsolosluğu sözleşmeli personel alımı için ilan yayınladı. Sözleşmeli Sekreter ünvanı ile personel alınacak olup, 46 yaşından gün almamış olmak şart.

En az lise mezunu olmak, Bilgisayar ve daktilo kullanabilmek, iyi derecede Yunanca ve Türkçe bilmek şartı isteniyor.

Başvurular Yunanistan ‘da bulunan Başkonsolosluğa posta yoluyla yapılabilecek. Başvuranlar arasından yazılı ve sözlü sınav yapılacaktır.

Dışişleri Bakanlığı Atina Pire Başkonsolosluğu Personel Alım İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. CALIK ILHAN TEL 00306939323745 dedi ki:

    MERHABA BEN 13 YIL YUNANSTANDA YASIYOM YUNANCAMCOK IYI TURKIYELIYIM K.MARAS

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.