Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Dilko Eğitim Kurumları Personel Alımı 2015

Dilko Eğitim Kurumları Personel Alımı  2015

Ülkemizde kaliteli eğitim almak isteyenlerin tercihi Dilko Eğitim Kuurmları’nda İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde eğitim tercihleri bulunuyor. Kolej eğitimi almak isteyenlerin tercihi olan Dilko, birçok hazırlık kursları ile de her yaştan kişiye hizmetlerini ulaştırıyor. Merkezi İstanbul’da bulunan Dilko Eğitim Kurumları Kadıköy’de üniversiteye hazırlık amaçlı da hizmet veriyor.

1977’den beri çağdaş eğitimin adresi olarak öğrencilerin tercihi olankurum, üniversite dışında Yabancı Dil Sınavına hazırlık kursları, liselere giriş sınavlarına hazırlık programlarıyla tercih ediliyor. Çağdaş, güvenilir ve kaliteli öğitim prensibiyle faaliyet gösteren Dilko Dershaneleri, Yabancı Dil Sınavları için ilk olarak kurs açan kurum olma özelliğini de taşıyor. Yarım asırdır eğitim camiasına hizmet veren Dilko Dershaneleri, öğretim kadrosunu genişletmek adına sürekli ihtiyaçlar dahilinde yeni çalışma arkadaşları almaya devam ediyor.

Türkiye’de dereceye giren öğrencileriyle gurur tablosu sergileyen kurum yeni eğitim yılına daha iyi bir kadro ile girmek için her branştan personel alımı yapmaya hazırlanıyor.

Dilko okullarında, dershaneleri’nde, üniversite hazırlık ve ilköğretim hazırlık programlarında görevlendirmek üzere uzman öğretmen alımı yapılacaktır. Dilko kurumlarına öğretmenler dışında muhasebeci, ofis elemanı, Dizgici, Dizgi Grafik Şefi, Satış Uzmanı, Okul Yöneticileri, Çağrı Merkezi Personeli, Broşür Dağıtım Personeli ve daha birçok personel alımı yapılmak üzere ilan yayınlandı. Bu ilanlardan uygun pozisyonlar için aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabilirsiniz.

Dilko açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapmak için Tıklayınız!

Genel İş Başvurusu için Dilko Eğitim Kurumları web sitesinde, çalışmak istediğiniz lokasyonu seçerek başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.