Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Darüşşafaka Cemiyeti personel alımı 2015

Darüşşafaka Cemiyeti personel alımı 2015

Türkiye’nin en köklü hayır kurumlarından birisi olan Darüşşafaka Cemiyeti,152 yıldır ilk günkü heyecanla hizmetlerine devam ediyor. Muhtaç yaşlılara Darüşşafaka Huzurevinde, ihtiyaç sahibi çocuklara ise yatılı okullarda hizmet vermeye devam ediyor. Anne veya babasından birisi hayatta olmayan çocuklara eğitim veren Darüşşafaka Cemiyeti, bu hizmetiyle bugüne dek milyonlarca çocuğu iyi bir meslek sahibi yaparak, hayata kazandırdı.

Türkiye’nin ilk sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Darüşşafaka, ihtiyaç sahibi öğrencilere, ortaokul’dan lise sona kadar, yatılı okullarında barındırıyor. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlar karşılanıyor.Kolej seviyesinde eğitim alan öğrenciler en iyi üniversiteleri kazanarak, başarılı oldukları takdirde üniversitede de burs almaya devam ediyorlar.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları İstanbul Çağlayan’da bulunan kampüsünde eğitim veriyor. Yatılı öğrencilerin de yurtlarda barınmasından dolayı çok sayıda personele de ihtiyaç duyuluyor. Darüşşafaka Cemiyeti İnsan Kaynakları departmanından ve Kariyer Net sitesinden iş ilanlarını duyuruyor.

Darüşşafaka Cemiyeti hem okullarında, hem, yurtta, hem de yaşlı bakım evinde görevlendirmek üzere çok sayıda personeller almaya hazırlanıyor.

Darüşşafaka Okulları için çeşitli branşlarda öğretmen alımı yapılacağını sizlere duyurmuştuk. Ancak cemiyet, Yurt Müdürü, İnsan Kaynakları Uzmanı, Elektrik Teknisyen, Sıhhi Tesisatçı, Güvenlik Görevlisi, Yaşlı Bakım Uzmanı ve çok sayıda Hemşire alımı için ilan yayınladı. Darüşşafaka Cemiyetinde çalışmak isteyenlerin yayınlanan ilanları inceleyerek başvuru yapması gerekir. Her pozisyon için başvuru şartları değişiyor. Başvurusu kabul edilen adaylar İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası dışında İzmir’de bulunan kurumlarda da çalışacaklar. Hemşire pozisyonuna başvuran kişilerin en az Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmaları gerekiyor. Darüşşafaka Cemiyeti iş ilanları kariyer.net veya kurumun web adreslerinden de inceleyebilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti iş ilanlarına bakarak, iş başvurusu yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.