Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

CTE 2000 Euro Maaşla personel alacak!

CTE 2000 Euro Maaşla personel alacak!

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) personel alım ilanı yayınladı. CTE’nin ilanında işe alınacak personele 2000 Euro maaş ödeneceği belirtildi. Adayları heyecanlandıran bu maaş Dil Asistanı ve Twinning Yardımcısı pozisyonundaki çalışanlara ödenecek. Peki CTE ilan detaylarında işe başvuru şartları nasıl tanımlanıyor, işin tanımı nedir, CTE Dil Asistanı ne iş yapar, CTE Twinning ne iş yapar, iş arayan kişilerin merak ettiği bu sorularla ilgili detayları sizler için araştırdık…

CTE Dil Asistanı ve Twinning Yardımcısı Alacak

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’nce yayınlanan ilan ile Dil asistanı ve twinning yardımcısı alımı yapılacağı duyuruldu. CTE bu iki pozisyon için alacağı personele 2000 Euro maaş ödeyeceğini belirtti. Kuruma alınacak Dil Asistanı ve Twinning Yardımcısı pozisyonu için adaylarla 2 yıllık sözleşme yapılacak. Görev yeri Ankara olarak belirtilen ilan için başvurular başladı.

CTE Dil Asistanı ve Twinning Yardımcısı Alım İlanı

CTE Dil Asistanı ve Twinning Yardımcısı İlan Şartları ve Duyurusu

Kurumun Ankara müdürlüğünde görevlendirilecek olan Dil Asistanı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün Gelişimini Desteklemek için proje etkinliklerine destek verecek. Başvuru için duyurusu İngilizce olarak yayınlandı..

Dil Asistanlığı İçin Kısa Bilgilendirme: Language Assistant

24 ay sözleşme ile işe alınacak personele aylık 2000 Euro maaş verilecek. Ankara’da çalışacak olan personel Twinning danışmanına destek verecek. Bu personele yıllık 20 gün izin kullanma hakkı verilecek.

Başvuru yapacak kişilerin kısa özgeçmişini aşağıdaki mail adresine göndermesi yeterlidir.  euprojects@justice.gsi.gov.uk

Adaylar 24 haziran 2015, 29 Haziran 2015, 30 Haziran 2015 tarihlerinde çağrılacaktır.

Dil Asistan Yardımcılığı İçin Kısa Bilgilendirme: RTA Assistant

24 ay sözleşme ile işe alınacak personele aylık 2000 Euro maaş verilecek. Ankara’da çalışacak olan personel Proje koordinasyon ve yönetim çalışmasında etkin görev alacak. Personelin yıllık 20 gün izin hakkı olacak.

Bu pozisyon için kısa özgeçmişi yukarıdaki mail adresine göndermek gerekmektedir.

Adaylar 24 haziran 2015, 29 Haziran 2015, 30 Haziran 2015 tarihlerinde görüşmeye çağırılacaklar.

CTE Language Assistant iş ilanı

CTE RTA Assistant İş İlanı

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.