Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Coşkunöz Holding iş başvurusu 2015

Coşkunöz Holding iş başvurusu 2015

Bursa’da birçok alanda faaliyetlerini yürüten Coşkunöz, otomotiv sanayii için malzeme üretimi, satış ve pazarlaması yapan bir firmadır. Otomobil yan sanayi şirketi Coşkunöz, Bursa’da üretim tesislerinde binlerce kişiyi de isdihdam ediyor.

Firmanın sac şekillendirme kalıpları, montaj ve ölçü kontrol fikstürleri, kalorifer panelleri, hidrolik , mekanik presler ve direnç kaynak makinaları imalatı, montajı konularında faaliyetlerini sürdürüyor. Otomotiv sektöründe çok önemli bir yeri olan Coşkunöz A.Ş. kalıp, pres ve kaynak makineleri üretimi de yapılıyor.

Coşkunöz Savunma ve Havacılık, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde uçak, helikopter gövde ve motor parçaları üretmektedir. İş ilanları arasında bu firmanın da ilanları bulunuyor.

Coşkunöz Holding yılın her döneminde ihtiyaç dahilinde mavi ve beyaz yakalı personel alımı yapmaya devam ediyor.

Coşkunöz Holding’e bağlı bulunan firmalar ve üretim tesisleri için de sürekli personel alımı yapmaya devam ediyor. Coşkunöz Radyatör, Coşkunöz Havacılık, Coşkunöz Metal Form, Coşkunöz Kauçuk, Coşkunöz Alabuga, Cem Taşımacılık, Coşkunöz Rüzgar Enerji gibi firmalar için personel alımları da yapılıyor. Coşkunöz işe lım ilanlarını kariyer sayfaları aracılığı ile de duyuruyor. Ancak firmanın İnsan Kaynakları Departmanına CV bırakarak iş başvurusu yapılabilir. Başvuranlar için çalışacağı pozisyona göre teknik yetkinlik bazlı işe alma ve yerleştirme süreci ve Coşkunöz Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’nde yapılan psikometrik testler yapılıyor.

Coşkunöz Holding iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. lokman dedi ki:

    İmalat kaynak makina üretimi punta montaj

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.