Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

BOTAŞ İşçi Alacak

BOTAŞ İşçi Alacak

Botaş işçi alımı yapmak üzere ilan yayınlandı. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda işçi alımı detayları paylaşıldı.

Ülkemizde petrol boru hatları ve doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren BOTAŞ, işçi alım ilanı yayınlandı. Doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren kurum gaz ithalat, ihracat, depolama, dağıtım, toptan satış, LNG ticareti, petrol dağıtımı alanında da rakipsiz ihtiyaçlar dahilinde personel alımı yapılıyor. Kamu sektöründeki kurum, faaliyet alanlarında personel alımlarını sürdürüyor. BOTAŞ, DPB tarafından yayınlanan ilanda işe alım yapılacak personellerden söz ediliyor. Adayların açıklanan pozisyonlar için açıklanan başvuru tarihleri arasında başvurularını yapması gerekiyor.

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alım İlanı

Başvuru Tarihleri: ( 21 May 2015 – 30 May 2015

BOTAŞ, çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere işçi ve personel alımı yapılacağı duyuruldu. BOTAŞ iş ilanları arasında Teknisyen, Avukat, Uzman Yardımcısı, Mühendis alımları bulunuyor.

Botaş İşçi Alım İlanı 2015

BOTAŞ Boru Hatları AŞ.

DPB aracılığı ile yayınlanan BOTAŞ iş ilanı için son başvuru tarihi 30 Mayıs 2015 olarak belirtildi.

Genel Şartlar ilanda yer alıyor.

BOTAŞ Ankara teşekkülünde bilgisayar mühendisi pozisyonunda görevlendirilecek olan adayların 2014 KPSS P3 60 puanı olması şartı bulunuyor. Erkek adayların askerliğini yapmış olması, en az 1 yıl Oracle Veritabanı veya MS SQL Server ile uygulama geliştirmiş SQL tecrübesi olduğunu belgelemesi, 1 YIL Java ile web tabanlı uygulama geliştirme tecrübesine sahip olması, Java Script, CSS, HTMLS, JQUERY ile uygulama geliştirebilmesi, bir projede web service geliştirmiş olduğunu belgelemesi gibi şartlar aranmaktadır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 30 Mayıs tarihine dek internet adresi üzerinden başvuru yapabilir.

Botaş İşçi Alım ilanı için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.