Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

(Bolu) Göynük Belediye Başkanlığı Geçici İşçi Alım İlanı

(Bolu) Göynük  Belediye Başkanlığı Geçici İşçi Alım İlanı

(Bolu) Göynük  Belediye Başkanlığı Geçici İşçi Alım İlanı

(Bolu) Göynük  Belediye Başkanlığı  geçici işçi  alımı yapıyor. (Bolu) Göynük  Belediye Başkanlığı  bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere (Bolu) Göynük  Belediye Başkanlığı  personel alıyor. Sizde (Bolu) Göynük  Belediye Başkanlığı  bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlanın Detayları İçin Aşagıdaki linki kullanabilirsiniz:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Personel_Ilan_DetayPDF.aspx?ID=534d1a3c-2dc8-409e-9bd6-0c419fff5043

Kaynak: DPB

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

(Bolu) Göynük Belediye Başkanlığı Geçici İşçi Alım İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.