Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

BİM 3 Bin Personel Alıyor 2016

BİM 3 Bin Personel Alıyor 2016

BİM 3 Bin Personel Alıyor 2016

Gıda sektörünün öncü firmalarından biri olan BİM gıda marketleri personel alımı için ilan verdi. Binlerce markete sahip olan BİM gıda geçtiğimiz yıl büyüme rakamları ile sektörün devi olduğunu kanıtladı diyebiliriz. 2015 yılında toplam 470 şube açan BİM gıda büyüme hedefleri ile birlikte bir çok kişiyede ekmek kapısı oldu diyebiliriz. 2016 yılı içerisinde kendisine hedef koyan BİM gıda 2016 yılı personel alımları hakkında bir açıklama yaptı

Personeller farklı görev pozisyonlarında çalıştırılacak olup alınacak olan bu personellerin sayısı en az 5 bin.
BİM gıda ve perakende mağazaları 2015 yılı içerisinde %25 büyüme gösterdi. BİM aynı zamanda 2015 yılı içerisinde 470 adet yeni mağaza açtı. Yeni mağazalarda personel ihtiyacı olan BİM’in yeniş iş ilanı duyuruldu. BİM şu şekilde bir açıklama yaptı; ”Türkiye’de mağaza sayısı olarak en çok mağaza sayısına sahip bir şirketiz. Türkiye içerisinde 4 bin 972 adet mağazamız bulunuyor. Fas’da bile 56 adet yeni mağaza açtık ve Fas’daki mağazaların sayısı 279’a yükseldi.” Mısır’da ise mağaza sayısına 59 adet yeni mağaza ekledik. Toplam mağaza sayısı 140’a çıktı. 2015’de bu yatırımlar sayesinde etkimizi arttırdık, kar markajımızı arttırdık.

2017’de ise Afrika’ya yatırım yapacaz. BİM’in yönetim kurulunda olan Haluk Dortoğlu bir gazeteye açıklama yaptı.”

Afrika’ya yatırım yapacak

BİM’ gıda gelecek yıl yatırım hedeflerini bildirdi bu bağlamda 2017’de yeni bir coğrafyaya yatırımı yapabileceklerini bildiren  BİM gıda , Şimdilik yatırım bölgesi olarak Kuzey Afrika’yı işaret etti.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.