Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Bakan İslam, 7 Bin Personel Alınacak!

Bakan İslam, 7 Bin Personel Alınacak!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, 7 bin personel alımı için müjde verdi. Bakan İslam, Aile Sosyal Destek Programı kapsamında toplamda 7 bin kişiyi işe alacaklarını duyurdu. İslam’ın bu açıklaması binlerce memur adayını umutlandırdı. İslam, memur alımının 4 branştan olmak üzere toplamda 7 kişi olacağını açıkladı. İslam açıklamasında “Önümüzdeki süreçte 7 bin psikolog, sosyolog, PDR uzmanı ve sosyal çalışmacı istihdam edeceğiz. Ama işe alımlarda alanının en iyilerini seçmek niyetindeyiz. Çünkü bu program bizim için çok önemli” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı 7 bin personel alımı yapacaklarını müjdeledi. Bakan İslam işe alınacak 7 bin kadro için 4 branş açıkladı. Açıklanan branşlardaki işsizler için memur olma umudu doğdu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı psikolog, sosyolog, PDR uzmanı ve sosyal çalışmacı kadrosuna 7000 personel alımı yapacaklarını belirtti.

Bakan Ayşenur İslam yeni kurmayı planladıkları Aile hekimliği gibi bir sistem için 7 bin (7.000) personel istihdam edeceklerini belirtti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam daha önce branşlarını açıkladığı 7 Bin personel istihdamını bugün tekrarladı. Aile Sosyal Destek Programı yani ASDEP programı için 7 bin kişiye iş açılacağını müjdeledi. Programın Tüm Türkiye genelinde hizmet vermesi için yaklaşık 7000 personel alınacağını belirtti. ASDEP kapsamında psikolog, sosyolog, PDR uzmanı ve sosyal çalışmacı alınacak.

İslam hedefledikleri programla her 500 aileye bir sosyal destek personeli düşeceğini dile getirdi. Psikolog, sosyolog, PDR uzmanı ve sosyal çalışmacı adaylarının alanlarında en iyiler arasından seçileceğini belirten İslam, adaylara hizmet içi eğitim verildikten sonra sahalarda görevlendirileceklerini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.