Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Proje Personeli Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Proje Personeli Alacak

Kamu kurumlarına personel alımları devam ediyor. Bu yıl kamuya en çok personel alan kurumlardan birisi de Aile Bakanlığı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çeşitli pozisyonlarda memur alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Kurumda proje personeli olarak çalışmak isteyen kişiler ilanda belirtilen şartları inceleyerek, uygunsa başvuru yapabilirler. Bakanlığın özel bir projesinde görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayınlandı. Bakanlık Yönetici, Uzman, Asistan, Operatör ve Mühendis almak üzere ilan yayınladı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Proje Personeli Alımı 2015

Bakanlığı’n UNDP Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı projesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak. Yönetici, Uzman, Asistan, Operatör ve Mühendis pozisyonları için ilan yayınlandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı şartları ilanda belirtiliyor. UNDP Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı çerçevesinde alınacak personelleri proje süresince istihdam edilecektir. İlan detayları şöyle:

T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bakanlığın bilgi teknolojileri altyapısını geliştirerek, sosyal hizmet dağıtımının BT tabanlı yönetimi ve izlenmesini sağlamak amacıyla, UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) ile işbirliği içerisinde “Geliştirilmiş İzleme ve BT Sistemleri ile Etkin Sosyal Hizmet Dağıtımı” projesini başlatmıştır. Proje ile bilgi teknolojisi altyapısının geliştirilip Aile Bilgi Sisteminin omurgasının oluşturulması, Bakanlığın bilgi işlem yapısının uluslararası Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun bir şekilde işlemesinin sağlanması hedeflenmektedir.

UNDP(Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı), T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının söz konusu projesinde çalıştırılmak üzere teknik ve sosyal alanlarda belirli süreli sözleşme karşılığı çalıştırılacak “Proje İdari Yöneticisi, Sistem Mühendisi, Uygulama Sunucuları Uzmanı, Uzman Yazılım Mühendisi, Sosyal Politika Uzmanı, Sistem ve Yazılım Operatörü ve Proje Asistanı” alacaktır. Başvurular İngilizce olarak UNDP web sitesinden yapılabilir. İlanda aşağıdaki pozisyonlar için detaylar yer alıyor.

Proje İdari Yöneticisi (Project Administrator)

Sistem Mühendisi (System Engineer )

Sosyal Politika Uzmanı (Social Policy Officer)

Sistem Operatörü (System Operator)

Uzman Yazılım Mühendisi (Senior Software Engineer)

Proje Asistanı (Project Clerk)

Yazılım Operatörü (Operator )

Uygulama Sunucuları Uzmanı (Application Server Admin)

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.