Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Petrol Fiyatların’da Son Durum

Petrol Fiyatların’da Son Durum

Petrol Fiyatların’da Son Durum

Brent petrolün varil fiyatı, Çin deki ekonomik gelişmelerden dolayı dolardaki yükselişle birlikte petrolün varil fiyatı 35,49 dolara geriledi.

Petrolün varil fiyatı son 15 yılın en düşük seviyeyi gördü, İran ile Suudi Arabistan arasında yaşanan gerginliklerden dolayı Brent ham petrolün varil fiyatı, 38,95 dolara çıkmıştı.

Orta doğu uzmanlarının tahminlerine göre İran ve Suudi Arabistan arasındaki gerginligin petrol fiyatlarının da zamlanacagını işaret ediyor. Amerika tarafından yapılan açıklamada petrol stoklarının artma beklentisine karşın petrolün varil fiyatı 35,46 dolardan işlem görmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Euro Çıldırdı Artış Devam Ediyor başlıklı makalemizde Euro, euro bugün ve Euro Düşer Mi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Petrol Fiyatların’da Son Durum Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.