Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Motorine Yeni İndirim

Motorine Yeni İndirim

Motorine Yeni İndirim

Pazartesi günü motorine yapılan 9 kuruş, ile birlikte yine benzinde 7 kuruş indirim sonrası bugün motorine 5 kuruşluk bir indirim daha yapıldı.

Dün geceden geçerli olan yeni motorin fiyatları, İstanbul’da 3,37 TL’den 3,32 TL’ye Başkentte ise 3,43 TL ‘den 3,38 TL ye, İzmir’de ise 3,41 TL ‘den 3,36 TL ye indi.

Ham petrolün varil fiyatı 30 doların alına düşmesine rağmen, Benzine ve motorine gelen bu indirimler insanlar tarafından yeterli görülmemektedir.

Tüm tüketiciler dağıtım yapan şirketlerin bu küçük miktardaki indiriminden memnun değil diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Benzine İndirim LPG'ye Zam başlıklı makalemizde benzin fiyatları, benzine bir indirim daha ve benzine indirim geldi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.