Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

KOSGEB 50 Bin Lira’lık Hibe Kredi Nasıl Alınır?

KOSGEB 50 Bin Lira’lık Hibe Kredi Nasıl Alınır?

KOSGEB Hibe Kredi Nasıl Alınır?

Aslında ismini çok duyduğumuz fakat içeriğini pek bilmediğimiz KOSGEB hibe kredisi hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Hayalinde bir iş fikri olup kendi işini kurmak isteyip fakat hayallerini bir türlü gerçekleştiremeyen girişimciler KOSGEB tarafından verilen hibe krediler sayesinde kendi işini kurup kendi işinin patronu oldu diyebiliriz.

KOSGEB belli başlı bazı şartlar ile girişimcilere geri ödemesiz veya geri ödemeli bir çok şekilde kredi desteği vermektedir. Bu bahsettiğimiz kresiler sadece kendi işini yapmak isteyenler için verildiğini tekrar hatırlatmak isteriz. Peki KOSGEB kredisi başvuru şartları nelerdir? Kimler KOSGEB kredisi alabilir? gibi soruların cevaplarını bu günki makalemizde yer vereceğiz.

KOSGEB’den hibe kredisi nasıl alınır?

Hükümetin göreve gelmesi ile bir çok verilen vaad yerine getirilmeye başladı bile bu vaadlerden bir taneside kendi işini kurmak isteyen gençlere 50 bin TL hibe kredi konusu idi. Genç girişimcilerin merak beklemekte olduğu KOSGEB hibe kredileri verilmeye başladı.

Kendi iş fikri olan ve bu iş fikri ile başvuru yapanlar belli şartları yerine getirdikleri takdirde 50 Bin liralık hibe kredi den faydalana bilecekler.

KOSGEB ‘den hibe kredi almak isteyenler için hazırlanmış olan klavuz niteliğindeki yazıya ulaşmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Dolar Ne Olur ? Yükselir mi Düşermi 2016 başlıklı makalemizde dolar düşer mi, dolar düşer mi 2016 ve dolar düşer mi 2016 mart hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.