Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Euro Çıldırdı Artış Devam Ediyor

Euro Çıldırdı Artış Devam Ediyor

Euro Çıldırdı Artış Devam Ediyor

Son zamanların en çok kazandıran yatırımlarından biri oldu Euro’daki artış. Geçtigimiz ay rekor üstüne rekor kıran Euro yeni yılın ilk aylarında’da süprizler yapacak gibi gözüküyor. Geçtigimiz bir hafta içerisinde adeta çıldıran euro daki artış insanlar arasındada en çok yatırım yapılan para birimi haline geldi.

TUİK verileri ocak ayındada en çok kazandıracak yatırımlar arasında gösterilmekte. Yurtdışı ihracatçıları için Euro nun yükselişi ihracat yapanları avantajlı duruma getirdi diyebiliriz. Avrupa ile ihracatı olan girişimciler Dolar ile çalışanlara nisbeten daha fazla kar etmeye başladı. İlerleyen günlerde Euro 3,50 seviyesine gelecegi tahmin ediliyor.

resmin alt tagı

Euro Çıldırdı Artış Devam Ediyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.