Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Benzine İndirim LPG’ye Zam

Benzine İndirim LPG’ye Zam

Benzine İndirim LPG’ye Zam

Geçen haftalarda motorinde 9 kuruş indirim yapılmıştı. Motorine yapılan bu indirimden sonra, 7 kuruşluk bir indirimde benzine geldi.

LPG’YE ZAM

Benzin ve motorin fiyatlarında yapılan bu indirimin tersine LPG litre fiyatına 3 kuruş zam yapıldı. LPG ye yapılan bu zam bu gece saat 12’den sonra geçerli olacak. Petrol varil fiyatlarında düşüşün ardından motorin ve benzine belirli oranlarda indirim gelmişti. Ham petrolün 25 dolar seviyesini öngören uzmanlar petrolün varil fiyatının düşüşü ile benzin ve motorin’de ciddi bir düşüş olacağını tahmin ediyorlar.

Bir önceki yazımız olan Ocak Ayı 2016 Altın Yorumları başlıklı makalemizde 2016 altın ne olur, 2016 altın tahminleri ve 2016 ocak altın yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Benzine İndirim LPG’ye Zam Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.