Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Asgari Geçim İndiriminde Değişiklik Yapıldı

Asgari Geçim İndiriminde Değişiklik Yapıldı

Asgari Geçim İndiriminde Değişiklik Yapıldı

Milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiren Asgari Geçim İndirimi oranları değişti. Bu ay çalışanlar asgari geçim indirimlerini yeni düzenlemeye göre alacaklar. Peki asgari geçim indirim oranları nedir ? Kim ne kadar asgari geçim indirimi alacak.

Asgari ücret 1.300 lira yapıldıktan sonra tüm çalışanlar Asgari Geçim İndirimi ne kadar olacak merak ediyorlar. Asgari ücret zammı sonrasında asgari geçim indirimi oranları değişti.

Asgari geçim indirimi alan çalışanların oranlarıda netleşti bekar çalışanlar ile evli ve çocuklu çalışanların asgari geçim oranlarıda değişmiş oldu.

Asgari Geçim İndirimi Oranları:

– Bekar: 123,53
– Eşi çalışmayan çocuksuz: 148,23
– Eşi çalışmayan 1 çocuklu: 166,75
– Eşi çalışmayan 2 çocuklu: 185,28

– Eşi çalışmayan 3 çocuklu: 209,99
– Eşi çalışan çocuksuz: 123,53
– Eşi çalışan 1 çocuklu: 142,05
– Eşi çalışan 2 çocuklu: 160,58
– Eşi çalışan 3 çocuklu: 185,28

Bir önceki yazımız olan Petrol Fiyatların'da Son Durum başlıklı makalemizde benzin fiyatları, benzine bir indirim daha ve benzine ne zaman zam hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Asgari Geçim İndiriminde Değişiklik Yapıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.