Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Vehbi Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi

26 Mayıs 2015
Vehbi Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi

Vehbi Koç Vakfı eğitime destek vermek adına Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde eğitim kurumları açıyor. Öğrenciler kolej düzeyinde bu okullarda okuyabilmek için, seviye tespit sınavına katılıyorlar. Koç okullarında 2015–2016 Eğitim Öğretim yılında öğrenim görmek isteyen öğrenciler, bu yıl bitmeden sınava katılmak durumundalar. Öğrenciler sınav sonuçlarına göre sınıflara yerleştirilecekler. Öğrencilerin seviyesine göre eğitim görmesi için bu sınavda performanslarını sergilemesi gerekiyor. VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulunda belirtilen sınıflarda okuyan öğrencilerin bu sınavda başarılı olması gerekiyor. Koç okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler için sınav giriş belgeleri yayınlandı. Öğrenciler internetten giriş yaparak nerede sınava gireceklerini öğrenebilirler.

Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi

2015–2016 Eğitim Öğretim Yılı 3, 4 ve 5’inci Sınıflar Vehbi Koç Vakfı Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Seviye Tespit Sınavı Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı

VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3, 4 ve 5’inci Sınıflar Seviye Tespit Sınavı, VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu tarafından Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne yaptırılacaktır.

Sınav, 31 Mayıs 2015 tarihinde VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu binalarında yapılacaktır.

31 Mayıs 2015 Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 3., 4. ve 5. sınıflarda öğrenim görecek öğrenciler için seviye tespit sınavı sınav giriş belgesini aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.

Sınav Giriş Belgesi İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Güzel sanatlar ve spor liseleri başvuru şartları başlıklı makalemizde Güzel sanatlar lisesi kayıt şartları, Güzel sanatlar ve spor lisesi başvuru şartları ve MEB hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vehbi Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.