Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuru Tarihleri

4 Ağustos 2015
Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuru Tarihleri

Vakıflar Genel Müdürlüğü Ortaöğrenim Ve Yükseköğrenim Burs Müracat Tarihleri Açıklandı

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) 2015- 2016 yılı için burs müracat tarihleri belli oldu. Her yıl binlerce kişi  öğrenciye burs veren VGM, yeni eğitim yılı için de burs müracat tarihlerini açıkladı. Üniversite kayıtları devam ederken öğrencilerin de burs arayışları sürüyor. Öğrencilerin masraflarına katkıda bulunmak isteyen VGM’de başarılı öğrencilere her yıl olduğu gibi bu yıl da burs verecek.

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından verilen burslar, öncelikli olarak anne ve/veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz öğrencilere verilmektedir.

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumundan burs alan öğrencilere Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından Yükseköğrenim bursu verilmiyor.

Duyuru Metni İçin TIKLAYINIZ 

Bir önceki yazımız olan Rass Güvenlik Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Güvelik Personeli Alımları, Rass Güvenlik Eğitim ve Rass Güvenlik Eleman Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.