Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Üniversite (YGS/LYS) Tercih Süresi Uzatıldı

Üniversite (YGS/LYS) Tercih Süresi Uzatıldı

6 temmuz 2015 saat 14.00 ‘ da  YGS LYS Üniversite tercih maratonu başlamıştı. Bu tercih dönemi 13 Temmuz 2015 saat 23.59’da bitecekti. Fakat velilerin ve öğrencilerin yoğun talepleri doğrultusunda tercih süresi 14 Temmuz 2015 saat 23.59′a kadar uzatıldı. Öğrencilerin bu tercih süresini rehberlik öğretmenlerine danışarak bilgileri doğrultusunda kullanmasını öneririz.

Bir önceki yazımız olan PMYO'ya Yeni 3000 Öğrenci Alımı başlıklı makalemizde 2015-2016 pmyo öğrenci alımı ve polislik sınavı ve alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Üniversite (YGS/LYS) Tercih Süresi Uzatıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.