Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Üçüncü TEOG Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Üçüncü TEOG Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Üçüncü TEOG Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Merhaba değerli okurlarımız TEOG kapsamında son nakil sürecinde tercih müracatı yapan 283 bin 795 öğrenciden 64 bin 784’ü seçimleri doğrultusunda bir başka okula nakil oldu.

Nakil süreci sonunda örgün ortaöğretim kurumlarında halen 227 bin 769 kontenjan bulunuyor.

Tercih yaptığı halde istediği okula yerleşemeyen öğrenci sayısı ise 11 bin 822 olarak belirlendi. Tercihlerin doğrultusunda bir ortaöğretim kurumuna yerleşemeyen ve açık öğretim kurumlarına yerleşen bu öğrencilerin YEP ortalaması ise 216,86 olarak açıklandı.

Sonuçlar İçin Tıklayınız 

Bir önceki yazımız olan MEB Merkezi Sınav Görevli Başvuruları Başladı 2015 başlıklı makalemizde AÖL sınav görevlisi başvurusu, MEB gözetmen öğretmen başvurusu ve MEB sınav görevli öğretmen başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Üçüncü TEOG Yerleştirme Sonuçları Açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.