Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Teog nakil Sonuçları Açıklandı – E-Okul Tıkla Öğren

24 Ağustos 2015
Teog nakil Sonuçları  Açıklandı – E-Okul Tıkla Öğren

Teog nakil Sonuçları  Açıklandı – E-Okul Tıkla Öğren

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz  teog nakil sonuçları yeni öğretim yılının başlamasına az bir süre kalası Milli eğitim bakanlığı  tarafından internet  sitesinden ilan edildi. TEOG Nakil sonuçlarını öğrenmek için  yapılması gereken  tek şey TC kimlik numaraları ve şifreleri vermiş olduğumuz internet sitesi üzerinden. nakil sonuçlarını Milli eğitim bakanlığı ve  E OKUL, OGES ve EBA adreslerinden duyuruldu

17-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yerleştirmeye esas nakil için 434.615 öğrenci müracaatta bulunmuş ve bu öğrencilerden 101.012’ adeti  seçimleri doğrultusunda bir başka okula nakilleri gerçekleştirilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Okullar 28 Eylül Tarihin'de Açılacak başlıklı makalemizde 28 Eylül, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Okulların Açılması Açıklaması hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Teog nakil Sonuçları Açıklandı – E-Okul Tıkla Öğren Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.