Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

TEOG Mazeret Sınav Soruları Açıklandı

13 Aralık 2015
TEOG Mazeret Sınav Soruları Açıklandı

TEOG Mazeret Sınav Soruları Açıklandı

Merhaba değerli okurlarımız. 12 ve 13 Aralık tarihinde yapılmış olan TEOG mazeret sınav soruları yaınlandı. Belirli mazeretlerden dolayı TEOG 1. dönem sınavına katılamayan ögrenciler için yapılan TEOG mazeret sınavı bu gün yapıldı.

Mazeret sınav soruları bu gün Milli Eğitim bakanlıgı internet sitesi aracılıgı ile yayınlandı. Dileyenler Milli eğitimin internet sitesinden sınav sorularını indirebilirler.

Türkçe Dersi
Matematik Dersi
Fen ve Teknoloji Dersi
T.C. İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi
Yabanci Dil Dersi
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi

Bir önceki yazımız olan KYK Burs Ve Kredi Sonuçları Açıklandı başlıklı makalemizde 2016 KYK bursu çıkanlar, devlet öğrenim kredisi sonuçları ve e-devlet kyk burs sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TEOG Mazeret Sınav Soruları Açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.