Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

TEOG 30 Nisan Fen ve teknoloji Soru ve Cevapları

TEOG 30 Nisan Fen ve teknoloji Soru ve Cevapları

TEOG maratonunun ilk günkü bölümleri tamamlandı. 8. sınıf öğrencilerinin katıldığı TEOG sınavlarının 30 Nisan 2015 Perşembe günkü oturumları tamamlandı. MEB, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sistemi kapsamında liseye geçiş için hazırlanan öğrenciler 2. dönem sınavlarını tamamladılar. 1 milyondan fazla öğrencinin katıldığı TEOG sınavının ikinci oturumunda Fen ve Teknoloji, T.C. inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce dersleri derslerinden 20 soru içeren testler yer aldı. Fen ve teknoloji, T.C. İnkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce ders konularını içeren sınavlar tamamlandı.

Sınava katılan öğrenciler şimdi heyecanla soruların açıklanmasını beklemeye başladı.

TEOG – Fen ve Teknoloji soru ve cevapları ne zaman açıklanacak?

MEB – TEOG 2. dönem Fen ve Teknoloji A ve B kitapçığı soru ve cevapları 30 Nisan’da TEOG Fen ve Teknoloji soru ve cevapları eş zamanlı EBA da yer alacak. Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden soruların videolu anlatımı yayınlanacak. eba.gov.tr’de uzman öğretmenler soruları video çekimleriyle öğrencilere açıklayacak. Ortak sınav Fen ve Teknoloji testi cevap anahtarı meb soru ve cevapların videolu olarak öğretmenler tarafından anlatılması ile öğrencileri soruların doğru yanıtlarını kavramış olacak.

Fen ve teknoloji, T.C. inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce derslerine ait ortak sınav soru ve cevaplarının videolu anlatımı da 30 Nisan saat 14.00 ile 16.00 arasında EBA’da yayınlanacak. Uzman öğretmenlerin anlatımıyla videolu olarak yayınlanacak olan TEOG 29 Nisan Türkçe Soru ve Cevapları açıklanınca buradan da ulaşabilirsiniz.

Fen ve Teknoloji soru ve cevapları hakkındaki görüş ve değerlendirmelerinizi yorum bölümünden de paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Kolej fiyatları 2015-2016 başlıklı makalemizde Ankara Kolej fiyatları 2016, Ankara Kültür Koleji fiyatları ve Ankara Özel Beşfen Koleji fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TEOG 30 Nisan Fen ve teknoloji Soru ve Cevapları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.