Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TED Koleji Öğrenci Seçme Sınavı Soru ve Cevapları

4 Haziran 2015
TED Koleji Öğrenci Seçme Sınavı Soru ve Cevapları

Ülkemizin en seçkin eğitim kurumlarından birisi olan TED Koleji, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı öğrencilerinin belirlenmesi için sınav tertipledi. TED Kolejinde eğitimini tamamlamak isteyen öğrenciler 31 Mayıs 2015 tarihinde sınava katıldılar. 31 Mayıs 2015 Pazar günü gerçekleşen TED Koleji Sınavına katılmak isteyen öğrenciler 250 lira sınav giriş ücreti vererek başvurusunu tamamladı. İlköğretim 2,3, 4, 5 ve 6. sınıf öğrencilerinin katıldığı sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Ancak TED Koleji sınavında adaylara yöneltilen sorular ve yanıtları yayınlandı. Sınava katılan öğrenciler sınav sorularını ve doğru yanıtlarını inceleyerek tahmini puanlarına ulaşabilirler. TED Koleji sınav soruları gelecek yıllarda sınava katılmayı düşünen adaylar için de yol gösterici olabilir.

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Okulları‘nda gerçekleşen “Öğrenci Seçme Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı” yayınlandı.

31 Mayıs 2015 Tarihinde Yapılan 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu 2, 3, 4, 5 ve 6. sınıf öğrenci seçme sınavı soru ve sevapları yayınlandı.

TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu 2, 3, 4, Ortaokulu 5 ve 6. sınıfların Öğrenci Seçme Sınavı, TED Ankara Koleji Vakfı Genel Müdürlüğü tarafından Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü 31 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirdi.

2015–2016 Eğitim Öğretim yılı İlkokulu 2, 3, 4, Ortaokulu 5 ve 6. Sınıflar TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu Seçme Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 8 Haziran Pazartesi okullar tatil başlıklı makalemizde 8 Haziran Pazartesi tatil olacak okullar, 8 haziran Üniversiteler Tatil ve 8 Haziranda ilkokullar tatil mi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TED Koleji Öğrenci Seçme Sınavı Soru ve Cevapları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.