Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Başvuruları Başladı

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Başvuruları Başladı

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Başvuruları Başladı

Merhaba değerli okurlarımız Milli Eğitim Bakanlığı 2015  Eylül atamaları kapsamında sosyal bilgiler öğretmenliği atama ve Müracat tarihleri netleşti.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, 5 Ekim 2015 tarihinde Sosyal Bilgiler Alanı Öğretmen atamasına ilişkin duyuru yayımlandı.

MEB Genel Müdürlüğünün duyuru yayınlayarak, 2015 KPSS’de Coğrafya ve Sosyal Bilgiler öğretmenlik alan sınavlarına açılan davalar olması nedeniyle 37 bin öğretmen atamasında dahil edilmeyenlerin atamasının şimdi yapılacağını duyurdu. Mahkeme tarafından verilen karar doğrultusunda atamaların yapılmasına engel kalmadığı belirtilince, MEB başvuruların başladığını duyurdu.

Atama Duyurusu İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Ne Zaman Başlıyor? başlıklı makalemizde AÖF, AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri ve AÖF Kayıt Yenileme Nezaman hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Başvuruları Başladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.