Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Öğretmenlere Ek Gösterge İçin Müjdeli Haber 2016

15 Aralık 2015
Öğretmenlere Ek Gösterge İçin Müjdeli Haber 2016

Öğretmene Ek Gösterge İçin Müjdeli Haber

Merhaba değerli okurlarımız. Öğretmenlerin yakından takip ettiği ek gösterge artışları konusunda yeni gelişmeler oldu. Hükümetin son zamanlarda verdigi iyi haberlerden sonunda öğretmenler içinde güzel haber geldi.

Öğretmenlerin merakla bekledigi Ek göstergenin artması için ilk adım atıldı. Yüzbinlerce öğretmeni yakından ilgilendiren  ve Emeklilik sürelerini kısaltma yolunu açacak olan Ek göstergeler için kanun teklifi hazırlandı.

Totalde 3600 ek gösterge için çalışmalar başlatıldı. Bu kanun teklifi kabul edilirse ek göstergesi 3 bin den 3,600 yükselecek.

Bu artış gerçekleşirse Öğretmenlerin bir çoguna erken emekli olmanın yanısıra Maaşlarına’da zam olarak yansıyacak.

Bir önceki yazımız olan TEOG Mazeret Sınav Soruları Açıklandı başlıklı makalemizde 1. dönem TEOG mazeret sınav soruları, 12- 13 Aralık TEOG mazeret sınavı soruları ve TEOG mazeret sınavı soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Öğretmenlere Ek Gösterge İçin Müjdeli Haber 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.