Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Öğretmen Atama Tarihleri 2015-2016

25 Ağustos 2015
Öğretmen Atama Tarihleri 2015-2016

Öğretmen Atama Tarihleri 2015-2016

Merhaba Sayın Ziyaretçilerimiz Öğretmenlerin merakla beklediği atama tarihleri ertelendi. Atamaların 15 Eylül tarihinde  yapılacağı açıklandı, atama başvuruları ise 4 Eylül tarihinde yapılacak!

Milli Eğitim Bakanlığınca önce 7 Eylül olarak açıklanan öğretmen atama tarihinin eğitim öğretim yılının 1 hafta uzaması ile birlikte yaşanan değişiklikle birlikte ertelendiği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre atamalar en geç 15 Eylül’de yapılacak.

Bir önceki yazımız olan Teog nakil Sonuçları Açıklandı - E-Okul Tıkla Öğren başlıklı makalemizde 1. Yerleştirmeye Esas Nakil Sonuçları, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş ve teog tercihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Öğretmen Atama Tarihleri 2015-2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.