Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

MEBBİS Sınav Görevli Başvuruları

10 Haziran 2015
MEBBİS Sınav Görevli Başvuruları

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen sınavlarda görev almak isteyenler, artık başvurularını internetten kolaylıkla yapabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri MEBBİS, artık sınav görevlilerinin başvurularını yapabilecekleri ortam da sunacak. MEB tarafından düzenlenen Ehliyet ve Açık Öğretim Sınavlarında görevli olmak isteyenlerin başvuruları bu sistem üzerinden kolaylıkla yapılabilecek. MEBBİS sistemi,ne giriş yapan adaylar Ehliyet veya Açık Öğretim Sınavları dışından Sağlık Bakanlığına ilişkin sınavlar için de görevli başvurularını yapabilecekler. Aşağıdaki tabloda adayların görevli başvurularını internetten yapabileceği sınav takvimi yer alıyor. Bu sınavlarda görev alarak ek gelir elde etmek isteyenler başvuru işlemlerini belirtilen tarihler arasında yapabilecekler.

İnternetten Sınav Görevi Başvuruları

Ehliyet ve Açık Öğretim Sınavları Görevli Başvuru İşlemleri MEBBİS’te Başladı. MEBBİS Sınav Görevli İşlemleri

Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği sınavlarda görev alacaklar için internetten başvuru kolaylığı getirildi. Bundan böyle başvurular Mebbis Üzerinden alınacak.

Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı, Açık Öğretim Ortaokulu Sınavları 2 Oturum Olmak Üzere, Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı ve Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınavı için başvurular alınmaya başlandı.

BAŞVURULAR MEBBİS MODÜLÜNDE

Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı

Açık Öğretim Ortaokulu 1. Oturum

Açık Öğretim Ortaokulu 2. Oturum

Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı

Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı

GÖREVLİ BAŞVURU TARİHLERİ:

SAĞLIK BAKANLIĞI PYS ve UNVAN değişikliği sınavları için 14 Haziran,

EHLİYET ve AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU sınavları için 19 Hazirandır.

Açık Bulunan Görev İstekleri

AÇILAN SINAV BİLGİLERİ

MTSAS Oturumu

Motorlu Taşıt Sürücü Adayları 2015-3 Sınavı

Sınav Tarihi: 27/06/2015 11:00:00

Açık Öğretim Ortaokulu 2014-3. Dönem Sınavı

Sınav Tarihi: 28/06/2015 10:00:00

Açık Öğretim Ortaokulu 2014-3. Dönem Sınavı

Sınav Tarihi: 28/06/2015 14:00:00

Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı

Sınav Tarihi: 28/06/2015 10:00:00

Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı

Sınav Tarihi: 28/06/2015 14:00:00

 

Sınav Görevlisi Nasıl Seçilecek?

MEB’in düzenlediği sınavlarda görev almak isteyenler arasından görevlendirmeler puanı en düşük öğretmenden başlayarak yapılacaktır.

Puan Hesaplaması Nasıl Yapılacak?

Puan hesaplaması sınavda salon görevlisinin aldığı ücretin sınavın maksimum süresine bölümünün 100 ile çarpılması ile bulunurr.  (Ucret/Süre)*100

Bir önceki yazımız olan AÖF final sınav sonuçları açıklandı başlıklı makalemizde 2015 AÖF final sınav sonuçları, 24-25 ocak 2015 AÖF sınav sonuçları ve 24-25 Ocak AÖF Güz dönemi final sınav sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.