Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

MEB Öğretmenliğe Geçiş Sınav Kılavuzu Yayınlandı

10 Ağustos 2015
MEB Öğretmenliğe Geçiş Sınav Kılavuzu Yayınlandı

Öğretmenliğe Geçiş Sınav Kılavuzu

MEB 11 Ekim Pazar Günü tüm illerde Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı yapacaktır. Bakanlık  Stajyer öğretmen olarak görev yapmakta olanların kadroya geçmeleri için yapılacak imtihan başvuru kılavuzu yayımlandı. Sınava girecek olan öğretmen adayları için beklenen kılavuz yayınlandı. MEB, “Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınav Kılavuzu“nu yayımladı.

KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ

Adaylar, http://www..meb.gov.tr internet adresinden de başvuru yapabilir.

Sınava girecek adaylar 50 TL sınav ücretini ilgili bankalara yatırdıktan sonra başvurularını yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Açıköğretim Fakültesi Harç Ücretleri Ne Kadar Oldu ? başlıklı makalemizde Açık öğretim harçları kaç lira, AÖF harç ücretleri kaç lira ve AÖF kayıt yenileme harç ücretleri kaç lira hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.