Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursu Başvuruları Başladı

21 Eylül 2015
MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursu Başvuruları Başladı

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursu Başvuruları Başladı

Merhaba değerli okurlarımız Milli Eğitim Bakanlığına ilişkili öğretim kurumlarında verilmesi öngörülen Destekleme ve Yetiştirme Kursu (DYK) öğrenci müracaatları başladı. Talebeler 21 Eylül – 2 Ekim 2015 tarihinde kurs için müracaatta bulunacaklardır.

Kursa katılmak talep eden örgün eğitime devam eden talebeler okul müdürlüklerinden alacakları eba şifresi ile e-kurs modülü üzerinden başvuru yapacaklardır. Talebeler talep ettikleri dersten kurs açılmaması durumunda taleplerini kurs merkezlerine yazılı olarak bildireceklerdir.

Kursa müracaat edecek öğrenciler öğretmen ve ders tercihinde bulunacaklardır.

Destekleme ve Yetiştirme Kursu’na müracaat eden öğrencilerin devam mecburiyeti vardır. Her kurs döneminde toplamında ders saatinin 1/10 ‘u kadar devamsızlık yapan öğrencinin kaydı silinecektir

147

Bir önceki yazımız olan Özel Okul Desteği Teşvik Yerleştirme Sonuçları Açıklandı başlıklı makalemizde 2015 eğitim desteği, 2015 eğitim- öğretim desteği yerleştirme sonuçları ve 2015 özel okul desteği sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursu Başvuruları Başladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.