Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kyk Ödemeleri Ve Depozitoları

Kyk Ödemeleri Ve Depozitoları

2015 Yılı KYK Ödemeleri Ne Kadar? Depozito Olarak Ne Kadar Verilecek? Üniversite Adayları İçin Kredi Yurtlar İle İlgili Önemli Bilgiler

Üniversiteye gidince ev mi yurt mu diyecek olan tüm adaylar için öncelikle yurt fiyatlarını ve depozitolarını açıklamak istedik.

Aşağıda gördüğünüz linkten fiyatlara ulaşıp doğru tercihi yapabilirsiniz.

Üniversitenize yakın olarak kız, erkek, karışık olarak sunulan yurt seçeneklerinden seçim yapabilirsiniz.

Türkiye’de toplam 547 yurt 389 bin kapasite mevcuttur.

E-Kayıt:
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu e-kayıt sistemi 1 Eylül 2015 tarihinden itibaren, YURTKUR’a bağlı yurtlara yerleşmeye hak kazanan öğrenciler “e-kayıt” internet sitesi üzerinden kayıtlarını yapabilecek.

Uygulama, 2015-2016 dönemi için YURTKUR’a asil ve yedek listeden yerleşmeye hak kazanan öğrencileri kapsayacak.

E-kayıt tarihleri, YURTKUR yerleştirme sonuçlarının açıklanmasından sonra duyurulacak.

E-kayıt uygulaması öğrencilerin isteğine bağlı olacak. YURTKUR’a ait yurtlara yerleşen öğrenciler e-devlet’ten kayıtlarını gerçekleştirebilecekleri gibi kazandıkları yurda giderek şahsen de kaydolabilecek. Elektronik sistemi tercih eden YURTKUR öğrencilerinin, yurtlara giderek tekrar kayıt yaptırmasına gerek olmayacak.

Kaynak: Mymemur

Bir önceki yazımız olan 2014 - 2015 Fen Lisesi Taban Puanları başlıklı makalemizde fen lisesi taban puanları, TEOG sonuçları ve teog tercih işlemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kyk Ödemeleri Ve Depozitoları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.