Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

KYK Burs Ve Kredi Sonuçları Açıklandı

KYK Burs Ve Kredi Sonuçları Açıklandı

KYK Burs Ve Kredi Sonuçları Açıklandı

Merhaba değerli okurlarımız. Kredi yurtlar kurumu Üniversitede öğrenim görmekte olan öğrencilerin, Bur ve kredi başvuru işlemlerini değerlendirip tamamladığı bilgisini verdi.

Kredi yurtlar kurumu‘ na burs almak için başvuruda bulunan ve kredi kullanmak isteyen öğrencilerin müracatları henüz sonuçlanmadı.

Üniversite öğrencileri okul masraflarını hafifletmek için devletten kredi veya burs alabilmek için geçtigimiz günlerde başvuru yapıp sonuçları beklemeye başladılar.

Merakla beklenen KYK burs sonuçları henüz açıklamamıştır. Burs ve Kredi sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli degil.

Burs Sonuçları açıklanınca aşagıdaki baglantılardan sonuçları öğrenebilirsiniz.

KYK BURS SORGULAMA İÇİN https://www.turkiye.gov.tr/kyk-odenen-ogrenim-kredi-sorgu

KYK YURT SORGULAMA İÇİN  http://kyknet.gsb.gov.tr/

Bir önceki yazımız olan 2015-DUS Sonuçları Açıklandı başlıklı makalemizde DUS, dus başvuruları ve DUS Sonuçları Açıklandımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.