Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İçişleri Bakanlığı Sınav Duyurusu Yaptı

İçişleri Bakanlığı Sınav Duyurusu Yaptı

Çalıştığı kurumda mertebe yükseltme ve unvan değisikliği yapmak isteyen personeller konulu sınavı, İçişleri Bakanlığı sınavı sitesinden duyurdu.

SINAV UYGULAMA DUYURUSU

SINAVIN ADI

– İçişleri Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı

SINAV ÜCRETİ ve SINAV BAŞVURUSU

– Aday, sınav ücreti olarak 85 TL’ yi ( seksenbeş Türk Lirası KDV dahil), MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 Temmuz-04 Ağustos 2015tarihleri arasında yatıracaklardır.

– Adaylar başvuru ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurularını 20 Temmuz -04 Ağustos 2015 tarihleri arasında http://www.meb.gov.tr adresinden elektronik ortamda yapacaklardır. http://www.meb.gov.tr adresinden elektronik ortamda başvuru yapmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

SINAV YERİ

– ANKARA

SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ

23 Ağustos 2015 Pazar günü saat:10.00’da yapılacaktır.

SINAV GİRİŞ BELGESİ

– Adaylar fotoğraflı sınav giriş belgelerini 13 Ağustos 2015 tarihinden itibaren http://www.meb.gov.tr internet adresinden alabileceklerdir.

SINAV KONULARI

Sınav konularında yer alan mevzuatlarda 01 Temmuz 2015 tarihinden sonra yapılan değişiklikler sınav sorularına yansıtılmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Üniversite (YGS/LYS) Tercih Süresi Uzatıldı başlıklı makalemizde tercihler ne zaman bitiyor ve üniversite tercih süresi uzatıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İçişleri Bakanlığı Sınav Duyurusu Yaptı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.