Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

E-Okul Karne Takdir Teşekkür Sorgulama

E-Okul Karne Takdir Teşekkür Sorgulama

E-Okul Karne Takdir Teşekkür Sorgulama

Veli bilgilendirme Sistemi sayesinde cuma gününü beklemenize gerek kalmadan çocuklarınızın karne notlarını görmeniz mümkün.

E-okul hizmetini kullanarak öğrencilerin karne notlarına erişebiliyorsunuz. Öğrenciler karne notlarını yarını beklemeden cep telefonlarını yada bilgisarlarını kullanarak E-Okul üzerinden not bilgilerine ulaşabilirler.

Okul notlarının yanısıra yine E-Okul sistemini kullanarak Takdir Teşekkür alıp almadığınıda öğrenebiliyorlar.

E-Okul sistemi üzerinden örenci ve veliler devamsızlık bilgisinede erişim sağlayabiliyorlar. E-Okul sistemini kullanarak sınav bilgilerinide kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Peki E-Okuldan takdir ve teşekkür sorgulama, karne notu sorgulaması nasıl yapılır, e-okul takdir- teşekkür bilgilerine nereden erişilir ?

İnterneti kullanarak e-Okul sitemine bağlanmak için  ”e-okul.meb.gov.tr” internet sitesine öğrenciye ait T.C. kimlik numarası ve okul numarasını yazıp. İstediiniz sorgulamayı yapabilirsiniz.

E-OKUL Giriş için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan 2016 Yarıyıl Talili Ne Zaman başlıklı makalemizde 15 tatil ne zaman, ikinci dönem ne zaman başlıyor ve Karneler ne zaman verilecek hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.