Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Darüşşafaka Başvuru Sayfası 2016

Darüşşafaka Başvuru Sayfası 2016

Darüşşafaka Başvuru Sayfası 2016

Darüşşafaka Eğitim Kurumları giriş sınavı tarihi belli oldu. Maddi durumu kötü olan veya ihtiyaç sahipleri için yapılacak olan sınav tarihi 29 Mayıs 2016 olarak açıklandı.Darüşşafaka 2016 sınav başvuruları başladı.

İhtiyaç sahibi çocuklara veya Kimsesiz çocuklara orta ögretimden başlayarak üniversite eğitimini tamamlayana dek en iyi eğitimi alabilmeleri için Darüşşafaka her sene binlerce çocuga eğitim fırsatı vermeye devam ediyor.

 

İhtiyaç sahiplerini yakından ilgilendiren duyuruda. İhtiyaç sahibi ailelerin başarılı çocuklarına vermek istedikleri eğitim ücretsiz eğitim için 25 Mayıs 2016 ya kadar internet üzerinden başvuru yapabilecekler.

Daruşşafaka başvurusu nasıl yapılır

Daruşşafaka’ya  başvuruda bulunmak isteyen ihtiyaç sahibi aileler eğitim görmelerini istedikleri çocukları için alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak başvuru formunu doldurup. İnternet üzerinden başvuru yapabilecekler.

Darüşşafaka başvuru formu 2016

 

Bir önceki yazımız olan 2016 AÖF Sınav Tarihleri ? başlıklı makalemizde Açık Öğretim 2016 sınav tarihleri, Açık öğretim GÜz Dönemi sınav sonuçları ve AÖF 2015- 2016 sınav takvimi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.